Banu 10 aylıkken Acun anne ve babasını bir trafik kazasında kaybetti. Acun Ilıcalı, 24 yıl önce trafik kazasında kaybettiği anne-babasının adına bir huzurevi ve rehabilitasyon merkezi açacak. Cumartesi gecesi geç saatlerde Acun Ilıcalı trafik kazası geçirerek ölümden dönmüştü. Ben 19 yaşında evlendim. 1994 yılında motosiklet kazası yaptı ve arkada oturan arkadaşı hayatını kaybetti. Acun daha önce dedesi ve nenesini de trafik kazasında kaybetmişti. … Acun Ilıcalı’nın Yaptığı Kazanın Sebebi Belli Oldu. Acun hayatının en zor anlarım dediği kaza olayını şu şekilde anlatmıştı: "Çok sevdiğim babaanne ve dedemi trafik kazasında yitirdim. Karşıdan karşıya geçiyorlardı. Acunun trafik kazası ile kayıpları bununla da bitmiyor. Anne ve babası trafik kazası geçirdi! Resul Dindar’ın ailesi trafik kazası yaptı. Spor arabasıyla trafik kazası geçiren ünlü televizyoncu ve sunucu Ilıcalı’nın kullandığı aracın sağ arka lastiğinin parçalanmasının kazaya sebebiyet verdiği konuşuluyor. Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube. Bir kızım oldu. Karadeniz ezgilerini son yıllarda en güzel şekilde seslendiren Karadenizli sevilen sanatçı Resul Dindar'ın anne ve babası trafik kazası geçirdi. KAYA PARÇASINI FARK EDEMEDİLER. Bir arabanın altında kaldılar. Kaza, dün akşam saat 20.00 sularında Arhavi-Hopa karayolunda meydana geldi. Bu olaydan 4 yıl sonra aynı korkunç kader bu kez anne - babamı buldu. acun ılıcalı anne babası Yardımseverliğe her zaman 'Var'... Acun Ilıcalı, 24 yıl önce trafik kazasında kaybettiği anne-babasının adına bir huzur evi ve rehabilitasyon merkezi açacak. Karadeniz’in sesi Resul Dindar’ın acı günü! Karadeniz müziğinin son zamanlardaki en iddialı seslerinden ünlü şarkıcı Resul Dindar’ın annesi ve babası, dün traf kazası geçirmişti.